Etkinlik

Creative Escape, Chandler, Arizona’da 25-27 Ağustos 2011 tarihleri ​​arasında.

Yaratıcı Kaçış… nihai not defteri hoşgörü

Kişi başı 749 dolar

Kayıt içerir:

 • Creative Escape, dört yıldızlı ödüllü Sheraton Wild Horse Pass Resort and Spa’da gerçekleştirilmektedir.
 • Cuma ve cumartesi günleri gurme kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.
 • Sektörün en sevdiği öğretmenlerin sekizi tarafından verilen orijinal dersler.
 • Sınıflar başlamadan önce öğretmenlerle tanışın ve selamlayın.
 • Perşembe günkü çarşıda mini sınıflar, demolar ve örnekler.
 • Scrapbooking endüstrisinde lider üreticiler tarafından bağışlanan ödüller ve çekiliş sepetleri
 • İnanılmaz 10.000 metrekarelik bir yerinde, favori, bulması zor, bir-bir-tür ve özel ürünlerle dolu bir albüm.
 • Kırpma odası, günün her saatinde kullanılabilir.
 • Diğer misafirler ile etkinlik öncesi takaslar / değişimler.
 • Heidi Swapp ve House of 3 tarafından barındırılan canlı web sitesi.
 • Size ilham verecek bir konuşmacı tarafından motivasyon sunumu.
 • Eğlenceli zamanlar, harika insanlar ve özel dokunuşlar bunu nihai not defteri hoşgörüsüz kılıyor

Creative Escape®’i benzersiz kılan nedir? Bu hafta sonu hoşgörü ve eğlence amaçlıdır. Her konuk, öğretmenlerin her biri tarafından öğretilen tüm derslere katılır ve aynı projeleri yapar. En iyi sınıf ya da en iyi öğretmen için mücadele yoktur – her insan aynı unutulmaz deneyimi alır.

Seyahat ve konaklama dahil değildir.

Kayıt Küçük Baskı

Herkes Creative Escape®’e kaydolmaktan memnuniyet duyar ancak alan sınırlıdır.

İptal – Creative Escape® kaydı aktarılamaz. İadeler, ilk işlem için kullanılan aynı karta aktarılacaktır. Ödeme nakit veya çekle yapılmış ise, iade çekle yapılacaktır. Lütfen işleme için 3 ila 4 hafta bekleyin. 15 Mayıs 2011 tarihine kadar tam bir geri ödeme yapılacaktır. 1 Temmuz 2011 tarihine kadar 250 dolarlık bir iptal ücreti tahsil edilecektir, bu tarihten sonra geri ödeme yapılmayacaktır. İptaller sadece ilk kayıttan 24 saat sonra işlenebilir. Otel ve seyahat iptalleri Creative Escape®’in sorumluluğunda değildir. Transfer edilen kayıtların kapıda onurlandırılacağını garanti etmiyoruz. Bunu bir RİSK olarak düşünün!

No Show – Zorlayıcı şartlar nedeniyle devam edemeyen kayıtlı öğrenciler, 25 Ağustos 2011 dersi başlamadan önce sınıflandırma kitleri alabileceklerdir. Yazılı veya e-posta yoluyla yönetici personele bildirimde bulunulmalıdır. Nakliye için herhangi bir ücret yoktur. Sınıflar başlamadan düzenlemeler yapılmazsa, sınıf kitleri mevcut değilse Creative Escape® sorumlu tutulamaz.

İşitme engelliler için tercümanlık hizmeti mevcut değildir, ancak bir konuk özel olarak düzenlemeler yapar ve olay personelini önceden bilgilendirirse kabul edilir.

Eğitimli gönüllüler

Emekli gönüllülerimizin takipçileri var! Herkes onları seviyor ve sen de alacaksın. Bayanlar size ipleri gösterecek, projenizde size yardımcı olacak ve özel istekleri yerine getirecek şekilde hazırdır. Her Creative Escape® gönüllüsünün, etkinlik gerçekleşmeden önceki iki günlük eğitim gününe devam etmesi gerekmektedir. Hepsi her projenin giriş ve çıkışlarını öğrenir ve öğretmenler için en önemli teknikleri öğrenme şansına sahip olurlar.

Olay İçin Kontrol Ediliyor

Otele ait kongre alanına 24 Ağustos Çarşamba günü saat 17: 00-17: 00 arasında check-in yapmak, rozeti, bileklik, hızlı geçiş ve fikir kitabını almak için gelin. İsim rozeti arkasına Cuma ve Cumartesi için tam programınız vardır, böylece grup adınızı, ilk önce nereye gideceğinizi ve hangi sırayla sınıflarınızın ortaya çıkacağını bileceksiniz. Herkes aynı sınıfları aynı öğretmenlerden alır – sadece farklı bir rotasyonda. Tüm proje talimatları, hafta sonu boyunca size rehberlik edecek 100+ sayfalık bir fikir kitabı olan Creative Escape Idea Book’a dahil edilmiştir.

Perşembe günü Çarşı süresince, bir sınıfta ve bir hizmet projesinde hangi zamanın görüneceğini öğrenmek için hızlı geçiş ödevini kullanacaksınız. Günün geri kalanı Bay Bazzill ve onun restore edilmiş ’57 Ford T-Bird’le fotoğraf çekmeye hazırlanıyor, cuma ve cumartesi dersleri verecek sanatçılarla tanışacak, öğle yemeği yiyecek, The Bazaar’ı kullanmayı öğrenecek En sevdiğiniz not defteri üreticilerinden yeni ürünler ve yol boyunca güzellikler toplayın. Balo salonunda saat 15: 45’te açılış sunumundan önce yapacak çok şey var.

Sheraton Wild Horse Pass Resort & Spa

YENİ ALTIN ​​ORANI: Gecelik sadece 119 $

5594 Batı Vahşi At Geçidi Boulevard 
Chandler, Arizona 85226 
Tel: 602.225.0100 
Faks: 602.225.0300 
AAA Dört Yıldızlı Resort

Çarşamba günü varış ve pazar günü kalkış ile rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Mevcutken, kalış sürenizi uzatmak isterseniz, etkinlikten iki gece önce ve sonra Creative Escape® oranları kullanılabilir. Otel, Rawhide Western Town, NEW Wild Horse Pass Kumarhanesi, Whirlwind Golf Kulübü, Aji Spa, Koli Binicilik Merkezi ve daha fazlası gibi harika olanaklar sunmaktadır. Tüm otel konaklamalarının 20 Temmuz 2011 tarihinden önce yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra tüm rezervasyon fiyatları piyasa fiyatlarına sunulmaktadır.

Etkinlik için otele check-in yaparken, lütfen odada kalan her kişinin adını ve Creative Escape® konuğu olan her kişinin adını belirtin. Bu, otel adına yangın güvenliği nedenlerinden ve Creative Escape® adına planlama nedenlerinden dolayı gereklidir.

Birçok oda, özel veranda veya balkondan Sierra Estrella ve Güney Dağları dahil olmak üzere panoramik manzaralara sahiptir. Çöl boyunca dolaşan vahşi atları bile görebilirsiniz! Odada stoklu bir minibar, kahve ve çay makinesi, hızlı internet erişimi (ücret karşılığında) ve tüm odalarda sigara içilmez. Her konuk odasında ayrı küvet ve duş içeren banyo süitleri bulunmaktadır. Bavulunuzdaki odayı saklayın … büyük şeyleri paketlemekten çekinmeyin. Her odada saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası bulunmaktadır. Kral veya Çift Çift kişilik oda seçiminiz (Çift Çiftler sınırlı). Süitler ek ücrete tabidir.

Tekerlekli yataklar çok sınırlıdır; Otel genelinde yaklaşık 20. Lütfen talebinizi erken yapın ve düzenlemeler yapmadıysanız ilave uyku alanına güvenmeyin.

Konuk odalarında buzdolabı yoktur. Portatif buzdolapları, öncelikli olarak tıbbi ihtiyacı olan misafirler için kullanılabilir. İlave buzdolapları mevcutsa, bir ücret karşılığında talep edilebilir.

Odada internet erişimi de ek ücrete tabidir. Lobi alanlarında ücretsiz kablosuz bağlantı mevcuttur.

Daha İyi Baskı…

Creative Escape®, oda arkadaşı veya komşu sorunları, oda konumu, yatak seçimi, buzdolabı veya katlanabilir taleplerden sorumlu değildir. Lütfen doğrudan otelle iletişime geçin.

Wild Horse Pass Resort ve Spa, konuklarını otele alkol götürdüğünü ve halka içinde içtiğini Arizona eyalet yasalarına aykırı olduğunu hatırlatır. Tüm alkol bir WHP çalışanı tarafından sunulmalıdır.

Rezervasyon Değişiklikler / İptaller – Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik veya iptal yapmak için lütfen doğrudan oteli arayın.

ÖNEMLİ: Otel ve seyahat iptalleri Creative Escape®’in sorumluluğunda değildir. Sheraton Wild Horse Pass Resort’taki otel konaklamaları 26 Ağustos’tan 30 gün önce iptal edilmeli veya iki gecelik oda ücreti otel odasını tutan kredi kartına göre değerlendirilecektir.

Geçici Zamanlama

Çarşamba

Otobüs Turları (önceden kayıt olun) 
Bazzill To-do-lah (sadece perakendeciler için)

17:00 – 19:00 Etkinlik Kayıt

Perşembe
08:00 Gönüllü Kayıt 
10 – 13:00 Geç Kayıt 
10 – 3 pm Çarşı 
1 – 3 pm Echo Park Takas Alımı 
1 pm – 15:00 Öğretmenlerle tanışın (Çarşının bir kısmı) 
3:45 pm – 17:00 Yaratıcı Kaçış 
Takas / Kırpma Odası

Cuma
06:15 – 07:45 Kahvaltı 
07:15 – 7:45 am Gizli Kızkardeş Taksi (sadece davet ile) 
7:00 – 7:45 am Öğretmenler / Çalışanlar / Oda Gönüllüleri, AV kontrolleri için sınıfları rapor eder ve Oda 
Kursu 8:00 – 09:45 Sınıf 1 
10:15 – Öğlen Sınıf 2 
Öğlen – Öğleden Sonra Öğle Yemeği 
1:00 – 14:45 Sınıf 3 
3:15 – 17:00 Sınıf 4 
5:30 pm – 7 : 00:00 Akşam yemeği

Cumartesi
07:00 – Gece yarısı Nakliye İstasyonu 
6:15 – 7:45 Sabah 
8:00 – 09:45 Sınıf 1 
10:15 – Öğlen Sınıf 2 
Öğlen – 1:00 Öğle Yemeği 
15:00 – 14:45 Sınıf 3 
3 : 15:00 – 17:00 Sınıf 4 
18:00 – 21:00 Oturuş Akşam Yemeği ve Kapanış

Otobüs Turu

Bazzill Otobüs Turu’na kayıt olun ve Creative Escape® serüveninizi bir başlangıç ​​yapın! Her otobüs, 24 Ağustos Çarşamba günü beş günlük bir tur için Sheraton Wild Horse Pass’a gitmektedir ve bu yol boyunca yiyecek içermektedir. Tüm otobüs turu konukları, turdan dönüşlerinde Çarşamba günü Creative Escape için ön kayıt yaptırabilirler.

Bazzill Warehouse – Kartların nasıl saklandığını, kesildiğini, harmanlandığını, paketlendiğini ve size yakın bir mağazaya nasıl gönderildiğini görmek için Bazzill deposundan yürüyüş turuna katılın. Büyük pazarlık için alışveriş yapmak için fazla stoğu ve durdurulan perakende alanını ziyaret etmek için zaman bile var!

Scrapbooks, Etc – En yeni not defteri ve kumaş eşyalarını, araçlarını ve el işçiliğini görmek için Bazzill’in amiral mağazasını ziyaret edin. Mağaza size ilham verecek modeller, örnekler ve proje fikirleriyle dolu. Bazzill’in sunduğu her rengi ve dokuyu alabileceğiniz Bazzill kart stoğunu kaçırmayın.

Alan mevcut olduğundan, seyahat düzenlemeleriniz güvenceye alındığında otobüs turu sürenizi değiştirmek için tekrar kaydolabilirsiniz. İade yok.

Bazzill Deposu’nu kendi başına ziyaret etmek isteyen konuklar, SADECE 15:00 ile 16:00 arasında kabul edilir.

Çarşamba – 1. Tur
8:00 otelden ayrıl
8:45 SE’ye varış
10:30 Ayrılış SE
11:00 Bazzill’e varış
12:30 pm bırakın Bazzill
12:45 pm otele varış
Çarşamba – Tur # 2/3/4
8:00 otelden ayrıl
8:15 gel Arz @ Bazzill
9:45 Bırakın Bazzill
10:15 de SE’ye varış
12:00
12:45 pm otele varış
Çarşamba – Tur # 5/613:15 otelden ayrıl1:30 pm Bazzill’e varış15:00 pm Bazzill’den ayrılSaat 15:30 SE’ye varış5:1518:00 Otele varış

Çarşı

Creative Escape®, bu yeni Perşembe etkinliğini oluşturdu, böylece büyük etkinlik için ısınmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli mini sınıfları ziyaret eden Çarşı’da dolaşın, cömert sponsorlarımızdan birkaç hediye alın, bir demo veya ikiyi görmek için durun ve hızlı bir öğle yemeği için oturun. Öğleden sonra bu kolay öğle yemeği seçeneğini dahil etmeyi seçerseniz, otel yiyecek servisi ve oturma alanı sunacaktır. Böylece sandviçler, salatalar ve diğer hafif öğle yemekleri satın alınabilir. Fotoğraf alanı için getirdiğimiz propana inanmayacaksın. Karalama defteri layık olduğundan emin olun! Resmi CE ürünlerini satın alma, harika ürünler satın alma ve ilham alma fırsatına sahip olan mağazada biraz alışveriş yapmak için zaman kazanın! Bu sene Çarşı daha erken başlıyor, bu yüzden acele etmeden her şeye sığacak kadar çok zamanımız olacak.

Tanışma ve Selam

Creative Escape® öğretmenleri harika, karizmatik, paylaşacak çok sanatçı var. Yüz yüze görüşmek üzere her öğretmen Perşembe günü üç saatliğine Perşembe günü kullanılabilir. Bu, eğitmenlerinizle tanışmak, favori projelerinden bazılarına bakmak, imza almak ve fotoğraf çekmek için bir şans. Öğretmenler Çarşı boyunca serpiştirilmiş masalara sahip olacak. Bir dakika ya da iki zamanınız olduğunda durup “merhaba” deyin.

Creative Escape® Açılış Töreni

Doug ev sahipliği yapıyor Bazzill ”Jones ve Heidi Swapp sizi Creative Escape® öğretmenleri ile tanıştıracak ve size hafta sonu birlikte başlamak için bilmeniz gereken diğer her şeyi ve etkinliği anlatacak. Bu yıl açılış, yıllar öncesinden daha erken planlanıyor, böylece akşam yemeği için plan yapabilir, kumarhaneye bir gezi yapabilir, mahsul odasında bir gece geçirebilir ya da arkadaşlarla bir odada takılabilirsin. Gece senin!

Echo Park Takas Kırpma Odası

Projeleri bitirmek, yeni bir fikir üzerinde çalışmak veya arkadaşlarınızla yeni bir şeyler başlatmak için gece veya sabahın erken saatlerinde açık bitki odasını ziyaret edin. Bu aktiviteye katılmadan önce takas ederseniz takas alacağınız yer burasıdır. Oda Perşembe akşamı başlayan ve cumartesi sabahı biten bir zamanda yaklaşık 50 kişi kapasitelidir. Gittiğiniz gibi gelin ve gidin, ancak özel hosteslerin gönderildiği günlerde mahsul odasını ziyaret etmesini bekleyin. Kimin göreceğini ve ne kazanabileceğini şaşırmış olabilirsin!

Sınıflar

Her konuk, öğretmenlerin her biri tarafından öğretilen tüm derslere katılır ve aynı projeleri yapar. Her gün, aynı grup Creative Escape® katılımcısıyla sınıftan sınıfa yolculuk var. Bu haftasonu için senin grubun olacak. Nasıl dahil olmayı seçtiğiniz tamamen size kalmış. Yavaş, metodik bir zanaatçınız, fazla yardıma ihtiyacınız yoksa, gönüllülerimiz sizi yalnız bırakacaktır. Her zaman kaybolursanız, sersemletirseniz ve kafanız karışırsa gönüllülerimiz size sevgi dolu bir şekilde rehberlik edecektir. Her gönüllü eğitildi, her sınıfı aldı ve muhtemelen olayın başlangıcından bu yana bizimle birlikte oldu. Bu kızlar artılar!

Kayıt sırasında bir gruba kaydolduğunuzdan emin olun. Hangi grubun seçileceğini öğrenmek için arkadaşlarınızla iletişim kurun, böylece hep birlikte olabilirsiniz. Doğru grubu seçmezseniz veya herkes girmeden doldurursa endişelenmeyin. Ağustos ayı başında gruplara girip çıkabilirsiniz.

Kapanış Töreni

Kapanış yemeği töreni her zaman ilham verici bir haftasonuna duygusal bir son veriyor. Heidi ve Bay Bazzill, cömert sponsorlarımızdan yüzlerce ödül veriyor, bağış toplama çabalarımızı sonuçlandırıyor ve açılış konuşmacımızı tanıtıyor. Bu duygusal bir yolculuktur…. ve bu yıl, sonumuz.

Not: Kesinlikle sınıflara, toplantı alanlarına veya yemek odalarına HERHANGİ BİR ZAMANDA izin verilmeyen çocuk veya bebekler kesinlikle yasaktır. Creative Escape®’e katılırken lütfen çocuğunuzun sevgisi, bakımı ve güvenliği için uygun düzenlemeler yapın.

Yerel Seyahat Seçenekleri

Süper Servis Hizmeti

Hava Taşımacılığı

Phoenix bölgesine en çok kullanılan havaalanı Sky Harbor Uluslararası Havaalanı’dır (PHX). Sheraton Wild Horse Pass Resort & Spa, I-10 kara yolu ile havalimanına sadece 18,1 mil (24 dakika) uzaklıktadır.

Yakındaki diğer bir havaalanı Phoenix-Mesa Gateway Airport (AZA). Allegiant Air’i uçuran yolcular bu seçeneği göz önünde bulundurmalıdır. Sheraton Wild Horse Pass Resort & Spa, AZ-202 Loop W kara yolu ile havaalanından sadece 24,8 mil (30 dakika) uzaklıktadır.

Hertz Kiralık Araba Bilgileri

Phoenix bölgesinde görülecek ve yapılacak çok şey var. Kalabalık bölgedeki cazibe merkezlerini ve cazibe merkezlerini ziyaret etmek için konaklamanızı uzatmayı planlıyorsanız, kiralık aracınız için Hertz’ı kullandığınızdan emin olun. Otel bünyesinde çalışan Hertz kiralık araba temsilcisi bulunmaktadır. Özel Yaratıcı Kaçış oranlarının, sınırsız kilometre süresinin ve rahat bırakma ve karşılama konumlarının keyfini çıkarın. Ayrıca havaalanında karşılama ve bırakma ile araç kiralama için değerlendirilen vergileri ve ücretleri kaydedeceksiniz. Rezervasyonunuzu yaptırmak için hemen arayın 1-800-654-2240. Kullanım kodu:  CV # 04EZ0003

Bu fiyatlar 18 Ağustos – 2 Eylül 2011 tarihleri ​​arasında geçerlidir. Arabalar müsaitlik durumuna bağlıdır. Arabalar müsaitlik durumuna bağlı olarak önceden rezervasyon yapılması önerilir. Rezervasyonlar rezerve edildiğinde, belirtilen fiyatlar en iyi karşılaştırılabilir oranlara sahip olduğunuzdan emin olmak için otomatik olarak Hertz tarafından yayınlanan fiyatlarla karşılaştırılacaktır. Rezervasyonlarınızı online rezerve etmek için,  buraya tıklayın  ve özel Creative Escape oranlarımızı alın.

CE misafirleri için araç kiralama fiyatlarını görmek için buraya tıklayın.

Süper Servis Hizmeti

Küçük mavi minibüs sizi havalimanında bagaj terminalinden alacak (ve yarısı boş bagajınızı!) Ve sizi sakin Wild Horse Pass Resort & Spa’nın ön kapılarına ulaştırır. Eve gitmeye hazır olduğunuzda, Super Shuttle’ı önceden arayın ve sizi (ve süper ağır, ancak sıkıştırılmış kapalı bagajınız!) Havaalanına geri götüreceklerdir. Çok kolay!  Super Shuttle’ın web sitesine bağlantı için buraya tıklayın . Rezervasyonda listelenen CE grup koduna sahiptir. 15 dakikadan az sürüş süresi.

Taksi ve Kabin Bilgisi

Aaa taksi602-437-4000
Adelean Limo602-690-4745
Denetleyicisi Kabin602-257-1818
Kurye kabini602-232-2222
İndirim kabini602-200-2000
Execu-Car800-410-4444
Fiesta Kabin602-253-7777
Neal’ın kabini480-835-0555
Sonra Ekspres480-557-7000
TLC Taksi623-937-2227
VIP Taksi480-833-8333
Sarı taksi602-252-5252

Sürüş yönleri

I-60’dan

I-10 Doğu’yu Wild Horse Pass Blvd’e 11 km. (Çıkış 162)

Wild Horse Pass Blvd’de sağdan çıkın.

Wild Horse Pass Bulvarı’ndan çıkın ve sokak sağa doğru eğilecektir.

Tesis arazisindeki işaretleri takip edin ve tesis girişi 2 mil ileridedir.

I-10’dan

I-10 East’i Wild Horse Pass Blvd’e götürün. (Çıkış 162)

Wild Horse Pass Blvd’de sağdan çıkın.

Wild Horse Pass Bulvarı’ndan çıkın ve sokak sağa doğru eğilecektir.

Tesis arazisindeki işaretleri takip edin ve tesis girişi 2 mil ileridedir.

AZ-202 Döngü Batı’dan

AZ-202 Loop West’i I-10 East’e, Wild Horse Pass Blvd’e 11 mil. (Çıkış 162)

Wild Horse Pass Blvd’de sağdan çıkın.

Wild Horse Pass Bulvarı’ndan çıkın ve sokak sağa doğru eğilecektir.

Tesis arazisindeki işaretleri takip edin ve tesis girişi 2 mil ileridedir.

Aile için

UYARI: Kesinlikle sınıflara, toplantı alanlarına veya yemek odalarına HERHANGİ BİR ZAMAN, çocuk veya bebek giremez. Creative Escape®’e katılırken lütfen çocuğunuzun sevgisi, bakımı ve güvenliği için uygun düzenlemeler yapın.

Vahşi at geçişte Rawhide

Rawhide Western Town & Steakhouse’ı ziyaret ederek Eski Batı’yı deneyimleyin. Wild Horse Pass’ta 1880’lerden kalma bir Frontier Town, Rawhide’ın özgün bir kopyası, sizi kovboylar, silahlı kavgalar, seyyar satıcılar, perakende mağazaları ve Batı cazibe merkezleri ile hareketin tam ortasına götürür. Sitede.

Koli Binicilik Merkezi

Rawhide Western Town & Steakhouse’ı ziyaret ederek Eski Batı’yı deneyimleyin. Wild Horse Pass’taki 1880’lerden kalma bir Frontier Town otantik kopyası, sizi kovboylar, silahlı kavgalar, kat arabası gezileri, perakende mağazaları ve Batı cazibe merkezleri ile hareketin tam ortasına götürür. Sitede.

Yarışma Bondurant Okulu

Bondurant Okulu çok milyon dolarlık bir yarış işletmesidir. Bondurant Okulu, yüksek performans, yarış sürüşü ve ileri sürüş eğitimi için özel olarak Bob Bondurant tarafından tasarlanan 15 dönümlük 1.6 mil yol yoluna sahip dünyanın en iyi sürüş okulu. 1,6 km.

Firebird Uluslararası Yarış Pisti

Firebird Uluslararası Yarış Pisti çok amaçlı tesis sadece NHRA sertifikalı bir yarış pisti değil, Club Racing, Indy Araba Testi, Çadır Satışları, RV ve Tekne Gösterileri, ticari çekimler, özel araç testleri gibi çeşitli yerel ve ulusal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Çok çeşitli aile eğlence gösterileri gibi. 1,6 km.

Huhugam Miras Merkezi

Huhugam Mirası Merkezi, Gila Nehri Hint Halkının halklarının tarihini, kültürünü ve dilini anlatıyor ve antik Huhugam’ı onurlandırıyor. Sergiler, sınıflar, programlar ve koleksiyonları aracılığıyla, Topluluk üyeleri, gençleri ve ziyaretçileri eğitmek. 2 mil.

Chandler Moda Merkezi

Chandler Moda Merkezi, “yaşam tarzı kümelenme” özelliğine sahip, aynı kategorideki mağazaların bir araya getirildiği anlamına gelen eşsiz bir alışveriş köyüdür. Dillard’s, Nordstrom, Robinsons-May ve Sears’ın yanı sıra 150 özel mağaza sunulmaktadır. 3 mil uzakta.

Çöl Botanik Bahçeleri

Papago Park’ın kırmızı buttları arasında yer alan Desert Botanical Garden, dünyanın en iyi çöl bitkisi koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapıyor. Amerikan Müzeler Birliği tarafından akredite edilmiş sadece 44 botanik bahçesinden biri olan bu bir-tür müze, 50 dönümlük güzel açık hava sergileri sergiliyor. 14 mil uzakta.

Phoenix Hayvanat Bahçesi

1200’den fazla hayvana ev sahipliği yapan güzel Phoenix Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret edin. Phoenix metro bölgesinde merkezi bir konumda bulunan Phoenix Hayvanat Bahçesi, her yaştan insan için heyecan verici bir dizi hayvan sergisi, benzersiz özel etkinlikler, eğitim programları ve açık hava etkinlikleri sunmaktadır.

Sedona

Sedona şehri, Arizona’nın önde gelen turizm, dinlenme, tatil, emeklilik ve sanat merkezlerinden biridir. Tarihsel olarak, dayak yolunun çok uzağında yer alan kırsal bir köy topluluğuydu, ancak eşsiz doğal güzellikleri sinema endüstrisinde ulusal olarak biliniyordu. Bugün, Sedona, dünya çapında her yıl 4 milyondan fazla turist çekiyor. 135 mil uzakta.

Büyük Kanyon Ulusal Parkı

Büyük Kanyon, Colorado Platosu’nun kayaları boyunca bin yıl boyunca oyulmuş büyük bir uçurumdan daha fazlasıdır. Bu, hayranlık uyandıran bir manzaradan daha fazlasıdır. Yolları araştıran, patikaları gezen ya da çalkantılı Kolorado Nehri’nin akıntılarını süzenler için hoş bir zeminden daha fazlasıdır. 246 mil uzakta.