Heidi Swapp’ın Halloween İlham

Birçoğunuz, Heidi’nin ilham verici Cadılar Bayramı görüntülerini Cuma Gecesi Extravaganza’dan önceki küçük konuşmasından görmenizi istediniz, bu yüzden herkesin keyfini çıkarması için onları buraya gönderiyoruz… eğer blogunu ziyaret ederseniz, tüm alçakgönüllülüğü alacaksınız.

Heidi’nin blogundan…

… Şimdi BU BİR GECE GECE EXTRAVAGANZA !!

Bu şaşırtıcı proje için Canvas Corp ve BAZZILL için çok teşekkürler… Bu Cadılar Bayramı için bir geri sayım !! ve cadılar bayramı ne kadar sevdiğimi biliyorsun! Bu konuda tamamen çok heyecanlandım! Cuma Gecesi yapmak için eğlenceli bir proje yapmaktan hoşlanıyoruz, ama insanlar TIRED! Yani… biz bu kötü çocuğun sadece birkaç parçasını yaptık … ve küçük bir Halloween ilhamıyla başladık!

Pinterest’te misin? Ben bir bağımlıyım… ve gerçekten, sadece 2 çeşit insan var-

1. Pinterest hakkında bilmeyen insanlar

2. Pinterest’e bağımlı olan insanlar!

sağ??

Pinterest nedir, soruyor musun? (sen bir # 1 misin?)… iyi… Kutsal inek, git ve kontrol etmelisin! Yaratıcı fikirlerin, ilhamın ve PAYLAŞIMIN bu inanılmaz derecede şaşırtıcı, akıl almaz evrenidir! bu yüzden… sosyal medya yönlendiriliyor… bu yüzden insanları takip edin ve arkadaş vb. bulursun… bir hesap aldığınızda, kendi kartlarınızı başlatır ve sevdiğiniz şeyleri ‘sabitler’ – sonra diğer insanlar sizin pimi gördüklerini görürler ve eğer isterlerse o, onlar toO olabilir! ve bunu ‘beğenebilirsiniz’ – işte sihir: bir şeyleri iğnelediğinde, pim görüntünün orijinal olarak yayınlandığı yere geri dönecek! Yani, ihtiyacınız olduğunda her zaman erişebilirsiniz! Demek istediğim, tüm yaratıcı fikirlerinizi ve ilhamlarınızı organize edip kataloglayan bir yer olmadı! Sooo harika!

Tamam, her neyse – bu yüzden cadılar bayramı hakkında konuşuyordum ve Pinterest’te cadılar bayramı … … bir şeyler bulmaya çalıştım. şimdi .. bunlar Cuma gecesi sergilediğim görüntüler … şimdi, sadece görüntüleri paylaşıyorum-eğer bunlarda NASIL YAPILIRSINIZ? Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz… Pinterest’e gidin ve adımı arayın! Sen benim tahtalarımı bulabileceksin (ve onları takip edebilirsin) ve tüm Cadılar Bayramı ilhamlarını görebiliyorsun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *