Öğretmenler

Müthiş sanatçılar ilham vermek, zevk almak ve öğretmek için el üstünde olacak…

Karen Burniston

Pop-up’ları seviyorum! Kağıttan etkileşimli bir şey yarattığımda elde ettiğim başarı hissini seviyorum. Bir kişinin kartını açtığı ve beklenmedik bir şey olduğu zaman bir kişinin yüzündeki sürprizin görüntüsünü seviyorum. Agatha Christie gizemlerini, sütlü topları ve gerçeklik televizyonunu sevdiğimden pop-up’ları yaratmaya ve öğretmeye bayılıyorum! (Ve bu çok şey söylüyor!)

Arkaplan inşaat mühendisliğindeyim ve yeni bir pop-up şablonu veya mekanizması tasarladığım zaman CAD becerilerim için minnettarım. 2009 yılında, Big Shot kalıp kesme makinelerine uyacak şekilde kalıplarım içine kesmek için tasarımlarımı Sizzix’e lisansladım. Kalıplar pop-up’lar yapmak için harika bir yol – el ile daha fazla kesme ve puanlama yok!

Pop-up meraklısı olmanın yanı sıra, aynı zamanda John’un karısı ve Karl ve Emma’nın ikizleri için bir anne. Kağıt delici yemeyi seven Lucy adlı bir yüksek bakım Puggle’ımız var. Güzel Colorado’da on yıl yaşadıktan sonra Haziran 2010’da Katy, Teksas’a taşındık. Evet, June diyorum. Evet, yaz aylarında gerçekten sıcak!

Tüm dünyada scrapbooking dersleri verdim ve bir öğrenci “Bunu başaramıyorum!” Diyerek sınıfa başladığında ve “Ben bunu yaptım!” Diyerek sınıfı bitirdiğinde bu çok ödüllendirici bir duygu.

Pop-up’lar için bir tutkum var. Dikkat et . . . bu bulaşıcı!

Blogumda hakkımda daha fazla bilgi edinin:  www.karenburniston.typepad.com

Vicki Boutin

Vicki Boutin, grafik tasarım ve güzel sanatların bir arka planından geliyor ve her zaman güzel şeyler yaratma konusunda tutkulu olmuştur! Renk, doku, korkak desen ve fotoğraftan aldığı aşk, onu scrapbooking ve kağıt yapımcılığının keşfine götürdü. O zamandan beri geriye bakmadı!

2006 yılında Vicki, Keeping Fame Hall of Fame kazanan oldu ve Better Homes ve Gardens Scrapbooks Etc’s Creative Team’in bir parçası olmaya devam etti. Onun çalışmaları şu anda Scrapbooks, Etc’de yayınlandı ve Vicki, Scrapbooks ve Cards Today dergisi için üç aylık bir makale yazıyor. Sassafras, 7 Çingeneler, BasicGrey, Little Yellow Bisiklet ve Pink Paislee dahil olmak üzere sektörün en iyi üreticilerinin bir dizi ile yakından çalışmaktan hoşlanıyor. Vicki ayrıca bir Ranger Sertifikalı eğitmenidir.

Vicki her zaman yeni bir şey öğrenmek ve sonra paylaşmanın bir yolunu bulmak için bir görevde! Öğretimin devreye girdiği yer burası! Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa’da atölye çalışmaları yaptı ve sanat, eğlence, taze ve erişilebilir bir şekilde yaklaşmaya bayılıyor. Onun sloganı “Sen denemene kadar senin tarzın olup olmadığını bilmiyorsun, o yüzden git! Bu sadece bir parça kağıt! ”Atölye çalışmaları yeni arkadaşlarla tanışmak, yeni şeyler denemek ve en önemlisi FUN!

İki çılgın çocuk ve düz bir bağlanmış kocası, Vicki’nin Güney Ontario, Kanada’daki evinde ilginç şeyler tutar. Şu anda, Vicki 2012 yılında mevcut olacak ilk teknik tabanlı kitap yazıyor.

Vicki onun blogunda izleyin: vickiboutin.typepad.com

Jenaye ve Kelli Collins

Bu anne ve kızı ikilisi birbirlerine ilham kaynağı oldu ve yıllardır projeler üzerinde işbirliği yaptı. Ayrı ayrı birlikte öğrettiler ve aralarında 25 yılı aşkın bir öğretim tecrübesine sahipler. Arizona, Mesa’da yerel olarak öğretmenin yanı sıra, Güney Afrika’ya kadar olan her şeyi başkalarıyla yaratıcılıklarını paylaşmaları için seyahat ettiler.

Kağıt yapımından kumaşla projeler tasarlamaya kadar, Jenaye ve Kelli Collins, projelerine dahil olmaları için yeni teknikleri öğrenmek için kendilerini zorlamaya devam ediyor. Genellikle el yapımı kreasyonları tamamlamak için benzersiz bir ürün arayan ikinci el mağazalarda tespit edilebilirler. Kostüm mücevherlerinden özel günlerde, büyükannenin dikiş kutusunda bulduğu düğmelere kadar, hepsini toplarlar.

Onların çalışmaları şu şekilde yayınlandı: Kapaklar, Eklektik, Sakatlar Yaratma, Kickin, Yaratıcı Düşünceler ve Zaman ve Hakkında.

Sadece yaratıcılığa olan sevgileri onları daha da yakınlaştırmakla kalmadı, aynı zamanda onları yol boyunca birçok harika insana tanıttı.

Jenaye şu anda tasarımlar yaratıyor, desenler yaratıyor ve kendine özgü tarzına sahip saç ve moda aksesuarları öğretiyor. Www.jenayesjunque.com adresinde küçük bir şirkete sahiptir. Kelli şu anda scrapbooks ve parti hediyeleri için kağıt işçiliği öğretiyor. Yıl boyunca arkadaşlara vermek için küçük “hediyeler” yaratmak için kağıt hazırlama ve hediye verme fikirlerini çok seviyor.

Ali Edwards

Edwards’ın tutkusu, hayat hikayelerinin ve görüntülerinin kesiştiği o çok özel bir yerde bulunuyor.

Tasarımcı, blogcu, eğitimci, yazar, karısı ve iki annesi olan Ali, gündelik hayatın fotoğraf ve kelimelerle çekilmesi ve çoğu zaman bir anda geçtiği anlardan kopyalar yaratmasıyla tanınıyor.

“2002 yılında, oğlumun doğumundan sonra topladığım tüm eşyaları organize etmenin bir yolu olarak scrapbooking yapmaya başladım. Benim için örgütsel bir süreçten çok daha fazlası oldu. Fotoğraf ve kişisel hikaye anlatımı teknikleriyle sesimi keşfettim. Umudum, hayatımın hikayelerini ve günlerimizi belgelemek için kullandığım yöntemleri paylaşarak, başkalarının kendilerine ilham vermeleri ve kendilerini teşvik etmeleri için kendilerini teşvik etmeleridir. ”

Bu yaratıcı kariyere başlamasından bu yana Ali, scrapbooking ile ilgili dört kitap yazdı, Creating Keepsakes dergisi için popüler bir aylık sütunu yazdı, dünya çapında ve çevrimiçi atölyeler gerçekleştirdi. Şu anda Designer Digitals için dijital ve yazdırılabilir scrapbooking ürünleri, Technique Salı için pullar ve aliedwards.com’da günlük olarak bloglar tasarlıyor.

Ali ve çalışmalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.aliedwards.com adresini ziyaret edin.

Janet Hopkins

Janet, dünyanın dört bir yanındaki mağaza, kongre ve etkinliklerde eğitim almış deneyimli bir eğitimcidir ve günümüzde yenilikçi ürünleri pazarda kullanmanın yeni yollarını öğretmek için bir tutkuya sahiptir. Janet’in çalışmalarına daha fazla örnek görmek için: janethopkins.typepad.com adresini ziyaret edin.

Janet, 3’ten House of Heidi Swapp ve Rhonna Farrer ile ortak sahibidir. Site, tasarımcıların yenilik ve ilham bulmaları için eklektik ve eğlenceli bir mekandır ve gerçekten minnettar olduğu gerçek bir yaratıcı işbirliği olmuştur. Tüm dijital, basılabilir ve fiziksel ürünleri www.houseof3.com adresinde görebilirsiniz. House of 3’ün, Pink Paislee’den yeni çıkan fiziksel bir ürün serisi de var.

Janet, on dört yıl boyunca kocası Rick, ve 12, 7, 4 ve 15 aylık dört sevimli ve ruhlu çocuğuyla Kuzey Teksas’ta yaşıyor.

Heidi Lynn Schreiber

Heidi Lynn Schreiber gerçek scrapbooking telifli geliyor – Doug ve Marti Jones, Arizona Mesa, Bazzill Temelleri Kağıt ve Scrapbooks, Etc sahipleri, onun ebeveynleri vardır. Endüstrinin başlangıcından bu yana tecrübeli bir sanatçıdır ve yol boyunca yarattığı yaratıcılık payına katkıda bulunan yetenekli bir sanatçıdır. Fotoğraf çekmeyi, scrapbooking yapmayı ve kumaşla çalışmayı sever. Ona tarzını tarif etmesini söylerseniz, “Bir grup Bazzill, bir Zihnim Gözü, bir dizi Riley Blake ve Moda, bir tutam yaratıcılık ile.”

Heidi açtığı günden beri annesinin deposunda çalışıyor. Başkaları gibi scrapbooking ürünlerini biliyor ve o da gerçekte yerleşik olan Bazzill kart uzmanı. Ona bir Bazzill rengini gösterin ve bir göz açıp kapayıncaya kadar adını ve doku ailesini okuyabilir. Bir araç ya da teknik hakkında merak ve kendinize sahip olmak, size yardımcı olabilir.

Heidi, zamanını kağıt ve kumaş projelerini öğreterek, Etsy mağazasını orijinal kreasyonlarla doldurup, Bazzill için tasarım ve danışmanlık yaparak geçiriyor. Heidi’nin en sevdiği geçmiş zaman, fıstık m & m’s yerken kötü TV ve işçiliği izliyor. O da sevimli ve oldukça sivri kızı ile ilgilenmeye ve onun zeki, komik kocası Paul ile takılmayı seviyor.

Heidi Lynn hakkında daha fazla bilgi için, onu ziyaret edin: www.totallyheidilynn.com.

Amy Totty

Amy Totty yerli bir “Fenike” dir ve Arizona hakkında her şeyi (ısı dahil) çok seviyor. Tüm hayatında Arizona’da yaşıyordu, çocukken Almanya’ya bir ipucu çıkardı. 19. evlilik yıldönümünü hoşgörülü, besleyici seven kocası Todd ile kutladı. Birlikte beş tuhaf çocuk, dört erkek ve bir kız var – ve kız sonuncu değil! Üç gencin ve bir genç kızın evde hâlâ hokkabazlık yapmasına rağmen, “Me Time” da sıkmaya çalışıyor ama çok sık gerçekleşmiyor.

Evde meşgul olmadığı zaman, Scrapbooks’ta çalışıyor ve ders veriyor, Etc. Amy, yol boyunca yaptığı birçok arkadaş dahil olmak üzere, scrapbooking ile ilgili her şeyi seviyor. Yedi yıllık öğretimi ve tasarımı sayesinde birçok insanla tanıştı ve arkadaş aramaktan gurur duyuyor. O, Güney Afrika’daki ilk Yaratıcı Kaçış ve birkaç hayırsever etkinlik olan CKU’larda ders verdi. Amy şu anda Scrapbooks, Etc’de çift sayfa düzenleri ve bahis yapmakta ders veriyor. Küçük bir kız olduğu için dikiş atıyor ve şimdi dikişin scrapbooking ile karışmasını seviyor. İkisi arasında cennette.

Amy’nin çalışmaları şu şekilde yayınlanmıştır: Sevdiğimiz Yerler, Saksağanlar Yaratmak, Bellek Yapıcılar, Yaratıcı Düşünceler ve Zaman ve Hakkında. Ayrıca, The Covers adlı kitap yapımı hakkında bir yayın yazmıştır. 
Kalbi her zaman Arizona’yı evine çağırır, ama bir gün o ve kocası ikinci evini aramaktan hoşlandığı bir zaman geçirmeyi umuyor… Güney Afrika.

Açılış Konuşmacısı

  • Heidi Swapp

Heidi ayrıca Perşembe günü çarşıda da ders verecek.