SSS

S: Arkadaşım oda rezervasyonunda listelenmiyor, ancak Creative Escape®’e katılıyor ve odamda kalıyor. Önemi var?

C: Evet, önemli. CE ve otel, otelde kalan her Creative Escape® kullanıcısının adını bilmelidir. Misafiriniz kayıtlı değilse, lütfen ona ön büroya kadar eşlik edin ve onu odanıza ekleyin. Kimlik göstermeniz istenecek, hazırlıklı olun.

S: Etkinlikte herkes için otelde yeterli oda olacak mı?

C: Evet, Creative Escape®, oteldeki konuk odalarının çoğunu engeller. Ancak, otelde iki adet çift kişilik yataklı sadece 270 oda bulunmaktadır ve bu odalar hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırmaktadır. Odaların kalanında bir kral yatak bulunmaktadır.

S: Etkinlikten önce ve sonra indirimli oda fiyatlarını alabilir miyim, böylece daha uzun süre kalabilir miyim?

C: Evet, Sheraton Wild Horse Pass Resort ve Spa, 22 – 30 Ağustos 2011 tarihleri ​​arasında bu muhteşem fiyatı veriyor.

S: Otelde uyuma yatakları (roll-away) var mı?

A: Evet, otelde kiralık 20 yataklı yatak bulunmaktadır. Yangın yönetmelikleri nedeniyle, yataklı yataklar sadece kral yataklı bir odada kullanılabilir.

S: Otelin misafir odasında buzdolabı var mı?

C: Hayır, otelin odalarında buzdolapları yok, ancak kira için sınırlı sayıda var. Soğutma kullanımını gerektiren tıbbi ihtiyaçları olan konuklar önceliklidir.

S: Bahşiş vermeli miyim?

A: Oda ücretinizin bir kısmı bir temizlik ve bellman bahşişine doğru gidiyor. Ancak, tüm otel servis sağlayıcıları aşağıdakiler de dahil olmak üzere ipuçlarına bağlıdır: temizlik, valets, bellman ve garsonlar. Olağandışı büyüklükteki şeylerden dolayı yanımızda bulunduğumuz, otel personelinden ek yardım talebinde bulunmanız veya arkanızda bırakmanız durumunda lütfen ipucu vermeyi unutmayın.

S: Ailem katılabilir mi?

Y: Kayıtlı katılımcılara 16 yaşında veya daha büyük olmalarına rağmen, bu güzel tesisin keyfini çıkarmak için aileyi yanınıza getirmekten çekinmeyin. Kesinlikle, sınıfta, toplantı yerinde veya yemek odasında HERHANGİ BİR ZAMANDA, çocuklara veya bebeklere izin verilmez. Creative Escape®’e katılırken lütfen çocuğunuzun sevgisi, bakımı ve güvenliği için uygun düzenlemeler yapın.

S: Eylül ayında Arizona hava durumu nasıl?

C: Hala çok sıcak ama neredeyse tüm etkinlik iç mekanda gerçekleşiyor. Ağustos ayı ortalaması yüksek iken 103 derece ve ortalama yağış miktarı 1 ”yağış ile 79’dur (muson mevsiminin sonu budur). Doğru hava tahmini için www.weather.com adresini ziyaret edin. Tüm otel odaları ve toplantı odaları klimalıdır … ve göründüğü kadar komik, içeride otururken biraz soğuk alabilirsiniz.

S: Ne tür kıyafetler topluyorum?

C: Bu haftasonu tüm konfor ve rahatlama hakkında. Senin favorin değilse, paketlemeyin! Çok sayıda şort ve tişört görmeyi bekliyoruz. Etkinlik T-shirtleri etkinliğe daha yakın olacak. Yakında keşfedeceğiniz gibi… Arizona çok rahat! Mayoyu ve örtüyü toplamayı unutma.

S: Yakınlarda yaşayan arkadaşlarım var, otelde kalmak zorunda mıyım?

A: Otelde kalmak zorunda olmasa da, kesinlikle tavsiye ederiz! Dersler erken başlar ve bitirir ve aralarında yapacak çok şey vardır. Sitede kalmak için çok daha rahat ve uygun olduğunu kabul edeceğini düşünüyorum. Sonuçta … bu nihai scrapbooking hoşgörüdür. Hakediyorsun!

S: Bir grup arkadaş birlikte seyahat ediyor, bitişik odalar için düzenleme yapmanın bir yolu var mı?

A: Otel tüm istekleri karşılamak için elinden geleni yapacak. Kayıt olduğunuzda, bizimle birlikte seyahat edeceğinizin söylenmesi için bir fırsat olacak, böylece sizi olabildiğince birlikte tutabilelim. Eğlencenin bir kısmının arkadaşlarla birlikte olduğunu anlıyoruz! Creative Escape’in oda sorunları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, lütfen doğrudan otelle çalışın.

S: Bir grup arkadaş aynı sınıflara atanmak ister. Mümkün mü?

A: Evet. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, bir gruba katılmak için bir yer var. Gruptaki diğer insanların ve yaşadıkları kentin isimlerini görebileceksiniz. Bu bilgi seçiminizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca fikrinizi değiştirebilir ve kendinizi bir gruptan çıkarabilirsiniz. 1 Ağustos 2011’den sonra grup değişikliklerine izin vermeyeceğiz. Belirli bir gruba kaydolmayan herkes rastgele atanacaktır. Bir arkadaşınızla birlikte çalışıyorsanız, ikisini de aynı grubu seçmediğiniz sürece birlikte vereceğinizden emin olamayız.

S: Gönüllülere ihtiyacınız var mı?

Y: Hayır. Etkinlikten önce Önizleme Günümüz eğitimine hazır olacak yerel gönüllüler kullanıyoruz. Tüm gönüllüler, projeyi yapmak ve sınıftaki tüm talimatlara aşina olmak için iki günlük bir oturuma katılıyor. Tüm gönüllüler, etkinlikten önceki yılın ekim ayında seçildiler. İnanılmaz gönüllülerimizin birçoğu 6 yıldır devam ediyor!

S: Özel ihtiyaçları karşılayabilir misiniz?

C: Evet, tabiki. Etkinlik için kayıt olurken diyet isteklerine girecek bir yer olacak. Otelin başka özel istekleri varsa, rezervasyonunuzu yaparken ihtiyaçlarınızı belirtin. Sheraton Wild Horse Pass Resort ve Spa, Engelli Amerikalılar Yasası ile uyumludur ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için mümkün olan her şeyi yapacaktır.

S: Çevrimiçi kayıt olmalı mıyım?

C: Evet, tüm kayıtlar Etkinlik Brite üzerinden çevrimiçi olarak tamamlanmalıdır. Kredi kartları gereklidir ve kayıt sırasında işlenecektir. Kredi kartı reddedilirse kayıt iptal edilir.

S: Etkinlikle ilgili bana e-posta gönderecek veya e-posta gönderecek misiniz?

C: Kaydınız tamamlandıktan sonra Creative Escape® size doğrudan bilgi göndermeyecektir. Etkinlik, sarf malzemeleri, gizli mesajlar ve diğer bilgiler hakkında bilgi toplamak için web sitesini ziyaret etmekten siz sorumlusunuz. Creative Escape®, kendi grubu dışında herhangi bir gruba, sosyal ağa veya web sitesine katılmaz, bunları izlemez veya sağlamaz: www.creativeescapeaz.com. Tüm güvenilir bilgiler sadece Creative Escape® üzerinden doğrudan elde edilebilir. Lütfen düzenli olarak kontrol ediniz.

S: Ya scrapbooking malzemelerini unutursam ne olur?

C: Yapıştırıcınız bittiğinde, en yeni Heidi Swapp bezemesini satın almanız veya Bazzill Basics Paper’a yüklemek istediğinizde – çok uzağa gitmeniz gerekmeyecek. Batı sahilindeki en sıcak mağazalardan biri olan Scrapbook’lar, ihtiyaç duyduğunuz anda açık olan bir mağaza kurdu. Karttan, basılı kağıttan, süslemelerden, yapışkanlardan, albümlerden ve diğer Creative Escape® mallarından, aile, kitap ve daha pek çok şey için hediye alın.

S: Her şeyi eve nasıl geri alabilirim?

C: Eve gitmek için tonlarca ürün ve proje olacak ve bu arada herhangi bir alışveriş yapmayı planlıyorsanız, ekstra bir EMPTY valizi getirmenizi öneriyoruz. Ayrıca, Cumartesi günkü etkinlikten UPS gönderim hizmeti de sağlanacaktır, böylece kıyafetlerinizi eve postalayabilirsiniz. Normal nakliye ücretleri uygulanır.